Balanční židlička

S velkým potěšením vám představujeme náš vlastní produkt: BALANČNÍ ŽIDLIČKU JIRKA, na které se téměř rok pracovalo a kterou nyní můžete zakoupit jedině přes naši společnost.
 
Proč jsme přidali tuto židličku mezi naše produkty? Důvod je jednoduchý. 
Protože je: 
naprosto unikátní a skutečně funguje
tlumí a odstraňuje bolesti zad, šíje a páteře
posiluje a stimuluje zádové a břišní svalstvo 
a je cenově dostupná
 
I když se musíme přiznat, že prodávat tento produkt jsme původně nechtěli, a rozhodli jsme se k tomu až po několika měsících testování a v důsledku proseb a naléhání těch, kteří měli možnost si tuto židličku vyzkoušet a kteří z ní byli naprosto nadšeni. 
 
Jak vznikala BALANČNÍ ŽIDLIČKA JIRKA:
S nápadem na sestrojení této balanční židličky přišel náš firemní obchodní ředitel, který již více jak pět let úspěšně zápolí s rakovinou kostní dřeně. Vzhledem k tomu, že tato nemoc mu způsobuje silné křeče a bolesti a také mu tato nemoc přivodila i polyneuropatii, tak měl velice dobrou představu a také důvody, vymyslet něco, co by jemu a dalším lidem dokázalo reálně pomoci.
S velkým potěšením vám představujeme náš vlastní firemní produkt: BALANČNÍ ŽIDLIČKU, kterou si nyní můžete zakoupit u naší společnosti.
 
V aktuální nabídce máme balanční židličky I. II. a III. generace.
Podrobný popis jednotlivých druhů židliček najdete v konkrétních kategoriích.
--
Naše balanční židlička je: 
  • naprosto unikátní a skutečně funguje
  • tlumí a odstraňuje bolesti zad, šíje a páteře
  • posiluje a stimuluje zádové a břišní svalstvo 
  • a je cenově dostupná
 
I když se musíme přiznat, že prodávat tento produkt jsme původně nechtěli, a rozhodli jsme se k tomu až po několika měsících testování a v důsledku proseb a naléhání těch, kteří měli možnost si tuto židličku vyzkoušet a kteří z ní byli naprosto nadšeni. Mezi ty, kteří se podíleli na vyladění a správné funkčnosti naší balanční židličky, patří několik fyzioterapeutů a profesionálních lektorů fitness center a také odborníci na zdravý životní styl a alternativní medicínu.
 
Jak vznikala BALANČNÍ ŽIDLIČKA:
S nápadem na sestrojení této balanční židličky přišel náš firemní obchodní ředitel, který již více jak pět let úspěšně zápolí s rakovinou kostní dřeně. Vzhledem k tomu, že tato nemoc mu způsobuje silné bolesti, záchvaty a křeče, a také mu tato nemoc přivodila i polyneuropatii, tak měl velice dobrou představu a také důvody, vymyslet něco, co by jemu a dalším lidem dokázalo reálně pomoci.
 

Určitě se ptáte, jak je možné že pouhé sezení na balanční židličce dokáže tak úžasné věci?

Vše je založeno na využití fyzikálních zákonů.
Pokud je naše tělo vyvedeno z rovnováhy nebo náhle ztratí pevný bod (stabilitu), tedy dojde-li k narušení našeho těžiště, pak náš mozek automaticky a zcela podvědomě vyšle pokyny do našich svalů zad a břicha, aby tuto ztracenou rovnováhu znovu našel a získal.

Naše židlička, zcela nenucenou formou, při pouhém pasivním sezení, vychýlí vaše tělo z rovnováhy a donutí tak váš mozek spustit podvědomé impulzy pro znovu získání stability. Tím dojde k automatickému zapojení všech svalů zad a břicha.

Vaše zádové a břišní svaly tak při sezení na naší židličce neustále pracují a posilují se a to i bez vašeho aktivního zapojení se.

Při pravidelném používání balanční židličky již během pár dnů pocítíte značný rozdíl. Vaše chůze bude jistější a pevnější. Vaše záda, hruď a ramena budou více stabilizovaná. Během pár týdnů budete mít mnohem lepší držení těla, budete chodit s větší jistotou a sebedůvěrou. A po několika měsících se toto posilování projeví i viditelně na vašich zpevněných svalech.
--
Z fyzioterapeutického hlediska, je balanční stolička výborným nástrojem, který přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Sezení na balanční stoličce napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Balanční židlička přirozeným pohybem kopíruje pohyby našeho těla a podporuje tak jeho správné držení. Metoda balančního cvičení je fyzioterapeuty všeobecně používána a pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a napomáhá zpevňovat postavu.
--

Termín dodání:
Vzhledem k tomu, že židličku vyrábíme z kvalitních kovových materiálů a některé komponenty se vozí až z Německa, trvá výroba balanční židličky 7 dní od zaplacení prodejní ceny. Vaši hotovou židličku vám následně pošleme přes firmu PPL, na dobírku za 220 Kč.

Jak objednat a zaplatit:
Po vyplnění objednávkového formuláře, vám na váš uvedený E-mail zašleme údaje pro platbu. Platba se provádí POŠTOVNÍ POUKÁZKOU.